top of page
aşı ol.png

Aşıyla Kavuşalım

Merhaba, evet 1 Temmuz itibariyle hayatımızın akışı eski haline geldi. Ancak bizler aşı olmayı tercih edilebilir bir unsur olarak görmüyoruz. Ülke genelinde yaşanan gelişmeye yorum yapamayız ancak toplumun büyük kesimini bilinçlendirmek için birlikte bir adım atabiliriz. #aşıylakavuşalım #2DOZ

Aşıyla Kavuşalım.png

Aramıza Covid - 19 Girmesin!

Aytunga olarak pandemi öncesinde fiziki etkinliklere hem ev sahipliği yapıyor, hem de topluluklara ait diğer etkinliklerin duyurusunu gerçekleştiriyorduk. Bunu yapmaya devam etmeden önce topluluğumuzdan bir ricamız var. Lütfen aşı olalım. Olmayanları teşvik edelim. 1 Doz aşı olmanın yeterli olacağını düşünebilirsiniz. Ancak durum öyle değil. Tam etkili koruma için ikinci doz aşımızı da olmamız gerekmektedir.

Bu sebeple fiziki etkinlikler için toplumun büyük kesiminin iki doz aşı olmasını bekleyeceğiz. Aşı olmayanlar etkinliklerimize katılım sağlayamayacaktır! 
#aşıylakavuş demeye davetlisin!

Bize Katıl

Aytunga Ailesi olarak organizatör, ajans ve kurumsal topluluklukları davet ediyoruz! Halk sağlığı tercih edilebilir bir unsur değildir. Düzenlediğimiz organizasyonlarda aileleri ile birlikte binlerce insanın sorumluluğu bizlerin üzerindedir. Yeni doğanlara sağlıklı ve güvenli gelecek sunmak bizim sorumluluğumuzdur. Korona virüs tedbirleri kapsamında elimizi taşın altına koyalım, sağlıksız bilginin bizi öldürmesine izin vermeyelim. Önce sağlık diyelim.

Aytunga platformu olarak 
#2DOZ veya #aşıylakavuşalım etiketlerine yer vermeyen afişleri paylaşmama kararı aldık. Afişlerinde bu etiketleri bulundurmayan etkinliklerin biletmesini yapmayacak, duyuru amaçlı paylaşmayacağız.

 

Sende aşı çağrısında bulunarak bizim bilinçli toplum oluşturmamıza destek olabilirsin. Aytunga yalnızca halk sağlığını önemseyen toplulukların etkinlerini kayda alıp yayınlayacak, toplumu önemseyen oluşumların yanında yer alacaktır. #sağlıksızbilgiöldürmesin #bilgiyedokun

Etiket simge tasarımlarını afişin için indirebilirsin!

2Doz_edited.png

#2DOZ

aşıylakavuş_edited.png

#aşıylakavuşalım

masketak_edited.png

#masketak

Korona giremez_edited.png

#koronagiremez

İşbirliği için

Bizimle iletişime geçin;

+905369749207

bottom of page