logo_white.png
teknoloji.png

Hizmetler

2016 yılında 'Bilgiye Dokun' mottosu ve 'O'ndan Daha Fazlası' sloganlanıyla yolcuğuna başlayan Aytunga, 22 Temmuz 2017'de 'Karanlıkta Güneş Ol' etkinliği ile faaliyetlerine başladı. O günden bugüne edindiği tecrübelerle, Aytunga Topluluğunun isteklerini gözeterek aşağıdaki hizmetleri faaliyetlerine ekledi. Sende Aytunga profesyonellerinin hizmetlerinden şimdi yararlan!

tasarim.png

Günübirlik etkinlik ve uygulamalı eğitimlerle kendini geliştirmek için bekleme! Güncel eğitim etkinliklerine şimdi gözat!

Alanın yetkin uzman ve eğitmenlerin profeyonel deneyimleriyle hazırladıkları programlara şimdi katıl!

sinavhazirlik.png
sohbet.png

Her sektörde hayranlıkla takip ettiğimiz, kendisiyle tanışıp saatlerce sohbet ederek tartışmak istediğimiz kişiler mutlaka vardır. Etkinlik ve yayınların vazgeçilmez yüzü olma noktasına gelmiş bu isimler aynı zamanda alanlarında yaptıkları özel çalışmalarla da adlarından bahsettirmeyi başarırlar. Marka olarak bir konuşmacıya ihtiyacın varsa, doğru adrestesin. Profesyonel uzman konuşmacıları bir araya getirdik. Şimdi teklif yap!

Akademisyen ve sektör uzmanlarına danışarak projeni büyütebilir, kariyerinde yükselebilir, markana değer katabilirsin. Şimdi büyü ve yüksel!

Image by S O C I A L . C U T
ozelders.png

Yüzlerce profesyonel eğitmen ve danışman birbirebir eğitim vermek için takvimini senle paylaştı. Şimdi randevu al!

Aytunga ekip ve ekipmanlarıyla video içerik oluşturmak, kaliteli etkinlikler kayda alıp, kurgulamak artık çok kolay! Eğitim videoları oluşturmak, aforizmalar paylaşmak için bizimle iletişime geç. Eğitim ve etkinlik pazarlamasında sende markanla karanlıkta güneş olabilirsin! Kurumsal ve bireysel paketlerimizle çözümler oluşturarak kanal oluşturmana yardımcı olabiliriz. Şimdi kanal oluştur!

video-produksiyon.png
yazilim2.png

Aytunga Topluluğu birçok yazılım geliştiriciyi ve dijital ajansı çözüm ortağı olarak bünyesinde bulundurmaktadır. Eğitim ve etkinlik çerçevesinde ihtiyaçların tamamını karşılamak adına oluşturduğumuz  paylaşım ekonomimizden faydalanarak kalite tasarımlarla, uygun pazarlama diliyle, uygulama ve web sitesi hazırlayarak etkinliğinizi markalaştırabilirsiniz.  Şimdi başvur!

Eğitimini ve etkinliğini çevrimiçi paylaşarak anlık etkileşimle kalıcı eserleri dijital ortamlarda paylaşabilirsin. Dilersen Aytunga araçlarını kullanarak, dilersen Aytunga Takımı ile birlikte bu yayınları gerçekleştirmeni kolaylaştırabiliriz. Kaliteli, akıcı ve doğru hedef kitleye profesyonel yayın sunmak için şimdi hareket geç!

canliyayin-2.png