About Us

GSL Productions

Aytunga’nın temelleri 25 Ağustos 2016 yılında kurucu ortak Kani Fatih Turhan’ın sosyal medya üzerindeki çağrısıyla atıldı. Bu çağrı sonucu oluşan topluluk; 22 Temmuz 2017’de, ‘Karanlıkta Güneş Ol’ adındaki ilk etkinliğini gerçekleştirdi. 14 Mayıs 2018 Volkan Şengül’ün topluluğa katılmasıyla, 02 Temmuz 2019 tarihinde platform olarak yayın hayatına başladı.


Yazılım biriminde yer alan ekip; 2 Haziran - 19 Ağustos 2018 tarihleri arasında Aytunga tarafından ücretsiz verilen PHP kursundan mezun olan öğrencilerden oluşmaktadır. Takımın geri kalanı ise; gönüllü topluluk üyelerinden oluşmaktadır. Aytunga, 22 Haziran 2018 tarihi itibariyle, resmi olarak, Nişantaşı Üniversitesi İnovasyon ve Kuluçka Merkezi NishNova çatısında bulunan girişimler arasında yerini almıştır. Aynı şekilde 16.07.2019 itibariyle BTM ön kuluçka girişimleri arasında yerini aldı. 4 Nisan 2021’de Öğrenenler Girişim Kuluçka Kampına katılarak dönüşüm sürecine başladı.


Dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden, istikrarla büyümeye devam ederek; Türkiye’nin en büyük eğitim ve bilgi odaklı dijital portalı olma yolunda ilerlemektedir! Türkiye’deki ilgili tüm topluluk ve grupları bu çerçevede bünyesine davet etmektedir!


Bugün ise, Fehmi Darbay'ın desteği ile uluslararası hedefleri olan bir markalaşma yolculuğu içerisinde bulunmaktadır!

The Team

The People of GSL

Catherine Moore
Curtis Webb

Executive Producer

info@mysite.com

Nick Ferguson

Production Manager

info@mysite.com

Andrew Simpson

Creative Development

info@mysite.com

Harlow Banks
Joe Priestley

Technical Director

info@mysite.com

Kevin Jen

Financial Director

info@mysite.com

Sharon Page

Office Manager

info@mysite.com